Meist
 "Minu nimi on Mäuks ja olen elavaloomuline kassipoiss. Minu lugu sai alguse nii:

 Oli imekaunis juunikuu hommik. Kui ma silmad lahti tegin avastasin ma ennast kõrgest rohust. Olen kindel, et  ma ise sinna magama ei läinud aga nüüd olin ma seal. Mul oli kõht kole tühi ja  hirm oli ka. Minu ees oli  roheline võrkaed ja teisel pool seda aeda liikusid suured ja väiksed  inimesed. Püüdsin nende käest küsida, et  kus ma olen, aga keegi ei vastanud. Järsku tulid kaks  suurt inimest minu selja taha ja hakkasid imelikult  häälitsema- kisskisskiss. Tahtsin küll nende  poole minna aga ma ei teadnud, mis on nende kavatsused ja seega  ei julgenud kohe ligi minna.  Varsti aga jäin neid ühte pikemalt vaatama ja samal ajal haaras teine minust kinni.  Kriimustasin  küll aga olin veel liiga pisike, et nende vastu saada. 

 Sellest ajast olen elanud nende inimeste kodus - kraapinud nende mööblit, närinud nende käsi..... Hmmm, küll  neid on alles minusuguse kassiga õnnistatud!"

 

 Sellest pisikesest kiisupoisist sai ka alguse idee teha üks korralik e-pood, kus oleks hea valik ja mõistlikud  hinnad. Sellega seoses ootame ka kõigi klientide tagasisidet- milliseid tooteid tahate poes näha, mida saame  teha paremaks jne