ANIMOLOGY KUIVSHAMPOON MUCKY PUP 250ML

Kaubamärk: ANIMOLOGY
Hind:
6,50 €
Kogus: - +

Animology Mucky Pup kuivshampoon on spetsiaalselt loodud kutsikatele alates 6 nädala vanusest.Võib kasutada ka igapäevase shampoonina kutsikate ja koerte värske ning puhtana hoidmiseks. Sellel on pehme toime, mis vabastab ja lõhustab mustuse nii, et seda on kergem välja harjata. Samal ajal mõjub ka lõhnale, kahjustamata karvastiku loomulikke õlisid. Shampoonile on lisatud palsam ja pro-vitamiin B5, mis aitavad parandada karvastiku tervist, tugevust ja seisundit.

Pihustada koera karvkattele, masseerida sisse ja eemaldada mustus. Vajadusel korrata. Vältida sattumist silma, kõrvadesse, ninna ja teistele tundlikele aladele. Kui see siiski juhtub, loputada veega.

Koostis: vesi, isopropüül alkohol, polüsorbaat-20, bensalkooniumkloriid, kokamiid DEA, PEG-7 glütserüül kokoaat, dideküül dimetüül, ammooniumkloriid, glütseriin, triklosaan, parfüüm, pantenool, bensüül alkohol, magneesium nitraat, metüülkloroisotiasolinoon, magneesium kloriid, metüülisotiasolinoon, kumariin, tsitronella, linalool, geraniool, amüül tsinnamaal, bensüül salitsülaat. 

Sarnased tooted
FURMINATOR KOERA KAMM KRAAS PEHME S
Tootekood: 126067
13,95 €
RUKKA KOMBINESOON BLIZZARD RIPPLE 50CM ROOSA/LILLA
Tootekood: CF-rukka25
56,90 €
RUKKA KOMBINESOON DRIFT WINTERCOAT 45CM ROOSA/MUST
Tootekood: CF-rukka36
49,88 €
FURMINATOR KINKEPAKK SHORT HAIR KOER S+SPREI+RÄTIK
Tootekood: CF-furminator11eri
26,95 €