KASSILIIV
NATURES CALLING CAT LITTER

Kaubamärk: Natures Calling
Hind:
16,43 €

2,74 €/Kg
* Kaal

Kogus: - +

Hetkel saadaval vaid 6 kg pakid.

-------

Kassiliiv Nature`s Calling. 100% naturaalne ja biolagunev, valmistatud kreeka pähkli koortest. Kämbustub kiiresti (15 minuti jooksul) ja absorbeerib ebameeldiva lõhna. Liiva võib WC-sse visata 260 g korraga. 

  • Koosneb purustatud kreeka pähkli koortest
  • Äärmiselt tõhus lõhnakontroll
  • Kiirelt klombistuv
  • Võib visata WC-sse
  • Uudne ja mugav pakend
  • Vähem tolmu!

 

Imab efektiivselt ammoniaagi ja neutraliseerib lõhna ning klombistub kiiresti, mis teeb liivakasti puhastamise eriti lihtsaks. Kiire klombistumine tähendab ka seda, et liiva kulub vähem. Väikesest pakist jätkub kuni 30 päeva enne kui kogu liivakasti sisu vajab väljavahetamist.

Nature´s Calling saladus seisneb selles, et see on valmistatud kreeka pähkli koortest, mille kiuline koostis on ülitõhus ammoniaagi neutraliseerija. Kuna kreeka pähkel on taastuv ressurss, siis Nature´s Calling on üks kõige keskkonnasõbralikumaid kassiliivasid.
Nature´s Calling on saadaval unikaalses ja mugavat kallamist võimaldavas taassuletavas pakendis.

 

Kasutamine: 1) Täita kassi liivakast Nature´s Calling liivaga 7,5 cm paksuselt 2) Eemaldada tekkinud kämbud kühvliga ja käidelda vastavalt majapidamisjäätmete seadusandlusele 3) Eemaldada tekkinud kämbud ja tahked väljaheited igapäevaselt. Lisada liiva vastavalt vajadusele, et säilitada 7,5 cm paksust kihti 4) Soovitav on kogu liiv välja vahetada iga 30 päeva järel

Tähelepanu: peale kassiliiva käitlemist tuleb käed hoolikalt pesta! Kassi väljaheide võib kanda parasiiti, mis põhjustab toksoplasmoosi. Rasedad naised, väikesed lapsed ja immuunpuudulikkusega inimesed peaksid vältima kontakti kasutatud kassiliivaga.

Sarnased tooted
KASSILIIV BIOSAND 10L
Tootekood: 510
11,31 €
URINE OFF CAT&KITTEN 500ML
Tootekood: 2017
11,78 €
TRIXIE AKNAKAITSE 62X16/8CM
Tootekood: 4011905044163
4,95 €